Dotazy k výrobkům 4SR

Pokud na tvůj dotaz nenalezneš níže odpověď, pak volej nebo napiš:

MOTOJOMAX,s.r.o.
Benešova 100
28401 Kutná Hora

tel. 606 610 227
info@motojomax.cz

Produkty:

Kde si mohu oblečení 4SR vyzkoušet?

V Kutné Hoře na adrese Benešova 100 najdeš i naši vzorkovou kamennou prodejnu :o)) Mapa

Jak zvolím správnou velikost

Co správně zvolená velikost znamená? Oblečení nebo rukavice mě neškrtí, chrániče jsou pevně na svých místech, cítím se pohodlně. V případě kůže volím těsnější velikost, po čase se přizpůsobí. V případě objednávky přes Eshop si, prosím, raději vybranou velikost zkontroluj podle parametrů (u každého produktu je na konci záložka „Jak se měřit“). Když si přesto nebudeš vědět rady s výběrem velikosti, stačí napsat nebo zavolat - kontakt.

Jak se mám o své moto oblečení starat?

Kožené oděvy umyj vlažnou mýdlovou vodou a měkkým hadříkem, nečistoty odstraňuj nejlépe ihned po návratu z vyjížďky. Mokré oblečení suš rozložené na dobře větraném místě, mimo zdroj tepla nebo sluneční záření. Na suchou lesklou kůži nanes vrstvu balzámu a nech vstřebat, přebytečný balzám setři. V případě, že vlastníš oblečení z matové kůže, aplikace balzámu se vyvaruj! Matné části ošetři impregnačním sprejem. Textilní moto oblečení nepotřebuje již další péči, přesto ho můžeš po vyčištění ošetřit impregnačním sprejem.

Kevlarové kalhoty můžeš po vyjmutí všech chráničů vyprat ručně na 30°C.

Mohu textilní motocyklové oblečení vyprat v pračce? 

Ne. U textilních bund a kalhot by se mohla potrhat voděodolná membrána, která by více neplnila svůj účel. Jediné, co lze u tohoto typu oblečení prát v pračce, je vyjímatelná termovložka.

Čeho se vyvarovat? 

Oblečení, které nepoužíváš nebo sušíš, není dobré nechávat na přímém slunci. Za několik dní mohou totiž barvy vyblednout. Jemné kůže, které 4SR často používá, mohou být lehce poškozeny drsnými povrchy nebo ostrými předměty. Pokud sis již oblečení poškodil, neváhej se na nás obrátit. Budeme se snažit Ti co nejlépe poradit, jak věc opravit. Vyhni se nošení kožených věcí světlých barev s tmavými jeansy, které mohou kůži snadno obarvit.

Je normální, že kůže na mém oblečení není všude stejná?

Protože pravá kůže, ze které jsou vyráběny všechny kožené produkty 4SR, je přírodní materiál, může se lišit v tloušťce, pružnosti, i hloubce vzoru. To je to, co ji dělá zvláštní a jedinečnou a nemělo by na ni být nahlíženo jako na nedokonalou.

Dá se moje oblečení vyspravit po pádu? 

Ano. Na veškeré kožené a textilní oblečení 4SR poskytujeme kvalitní záruční a pozáruční servis. Výsledná cena opravy závisí na rozsahu poškození. Zboží, k případným opravám, přijímáme pouze vyčištěné.

Chrániče u kevlarových a kožených kalhot mi výškově nesedí, dá se s tím něco dělat? 

U všech kevlarových a kožených kalhot značky 4SR (s výjimkou sportovních TR 2) jsou chrániče výškově nastavitelné pomocí suchých zipů, takže si ideální polohu najde každý.

Nabízí 4SR zakázkové šití? 

Ano, 4SR vyrábí na míru dvoudílné i jednodílné závodní kombinézy. Sami velmi dobře vědí, jak moc je důležité, aby oblečení perfektně sedělo. Proto se snaží u každého produktu vycházet z individuálních tělesných proporcí každého jezdce. S tím vším jde ruku v ruce barevné provedení a celkový design, který lze zhotovit v libovolné barevné kombinaci a stylu. A to včetně log sponzorů, jména a čísla. Všechny detaily lze vytvářet ve formě potisku, kožených log, nášivek či laserového vypalování. Napiš na info@motojomax.cz a obratem obdržíš doplňující informace. Výsledná cena závisí na složitosti návrhu a jeho následném zpracování.

Jak dlouho trvá zakázková výroba kombinézy 4SR? 

Dodací doba se pohybuje kolem 10 - 12 týdnů.  Záleží také, v jaké fázi sezóny kombinézu objednáš.

Jaké používá 4SR chrániče

Produkty 4SR musejí vždy s rezervou splňovat nejvyšší standardy v oblasti bezpečnosti. Proto 4SR nevyrábí protektory vlastní, ale používá vždy to nejlepší z daného segmentu, od specializovaných výrobců. Jako jediný výrobce v ČR používá 4SR protektory od evropských jedniček Betac a Pro-Life. 

MOTOJOMAX Eshop. 

Kolik zaplatím za poštovné a balné? 

Záleží na výběru přepravní služby. Nabízíme dodání prostřednictvím PPL nebo DPD. Cena je 130,-Kč při zasílání v rámci ČR, 350,-Kč na Slovensko, 90,-Kč DPD Parcelshop. Při objednávce nad 2000,-Kč je poštovné ZDARMA. Balné NEÚČTUJEME !

Kdy dostanu potvrzení, že má objednávka byla přijata? 

Po přijetí objednávky se automaticky vygeneruje mail, který je Ti odeslán. Další mail odesíláme až po vyřízení objednávky, kde je uvedeno číslo balíku a termín dodání.

Kdy mohu zboží očekávat? 

Veškeré zboží, které lze objednat v našem Eshopu, Ti bude doručeno maximálně do třetího pracovního dne od přijetí objednávky. Nebude-li možné dodržet dodací lhůtu, budeme Tě informovat. V případě, že u nás objednáš do 12,00 hodin, balíček u Tebe může být již druhý den.

Jaké způsoby dopravy nabízíte?

K zaslání zboží na území ČR využíváme služeb PPL a DPD.

Zasíláte zboží i na Slovensko?

Ano zasíláme i na Slovensko - prostřednictvím PPL. Dobírka v tomto případě činí 350,- Kč.

Mohu vrátit zaslané zboží, pokud mi nebude vyhovovat?

Ano, můžeš tak učinit do 14 dnů od data dodání zboží. Jednoduše zboží zabalíš (nenošené, pokud možno v originálním balení) a pošleš zpátky k nám. My Ti obratem pošleme peníze zpět na tvůj účet.

Jak postupovat při výměně špatně zvolené velikosti? 

Zboží s kopií dokladu zašli na naši adresu a my Ti obratem pošleme správnou velikost.

Kde můžu uplatnit reklamaci a jak dlouho trvá její vyřízení?

Zboží zakoupené přes náš e-shop posílej přímo k nám do Kutné Hory na adresu MOTOJOMAX, s.r.o., Benešova 100, 284 01  Kutná Hora. Zákonná lhůta je třicet dní od zahájení reklamace, avšak v drtivé většině případů je reklamace vyřízena mnohem rychleji :o))

Svůj dotaz zde nevidím? 

Pokud jsi zde nenašel odpovědi na Tvoje otázky, obrať se na nás, rádi poradíme. Volej nebo piš - kontakt.

Nákupní košík
Hlavní partneři