Moto oblečení 4SR

Značka For Street Racing je známá především pod zkratkou 4SR. Funkčnost a především stylové motocyklové oblečení si získalo velkou oblibu u motorkářů.

O značce 4SR

4SR je mladá a dynamická česká firma, která nabízí velice kvalitní oblečení s nevšedním designem. Výrobce 4SR vyrábí bundy, kalhoty kožené i textilní, dále rukavice, kombinézy dvoudílné i jednodílné. Sami používáme oblečení  značky 4SR a nemůžeme si ho vynachválit. Jinak se do této značky u nás již obléklo plno známých osobností, např. FANÁNEK ze Tří sester, velký příznivec motocyklů.

Bunda 4SR a další oblečení

Kalhoty a bundy 4SR jsou skvělým motodoplňkem pro tvůj bike. Věříme, že ať už se rozhodneš pro textil nebo kůži, nešlápneš vedle. To samé platí i pro ostatní moto oblečení a moto doplňky této značky. Třeba kožené bundy 4SR můžete nosit jak na motorku, tak na normální nošení k džínám.

Rukavice 4SR

Veškeré rukavice 4SR jsou vyrobeny z kozinky. Tento vynikající materiál je velice příjemný a pevnější než hovězina. Výrobce 4SR nakupuje jen tu nejkvalitnější kůži na tyto rukavice. Pro jejich vysokou kvalitu a odolnost je používá řada profesionálních závodníků na celém světě. Výrobce 4SR vyrábí designově velmi zajímavé a skvěle padnoucí rukavice i pro něžné pohlaví.

4SR kombinéza je zárukou pohodlí a bezpečí

4SR již od začátku výroby sportovních kombinéz kladlo vysoké nároky na kvalitu zpracování a vysokou bezpečnost. Veškeré 4SR kombinézy jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, mají trojité švy a propracované ochranné prvky. Tyto kombinézy testují závodníci např. ve WSBK a MotoGP.  

Nákupní košík
Hlavní partneři